Gwarancja Jakości Roślin
Drzewa i Krzewy Ozdobne
Aranżacje i Projekty Ogrodów

Tereny zielone, takie jak np. przydomowe ogródki lub działki rekreacyjne wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Aby pięknie się one prezentowały, warto rozważyć posadzenie na nich nie tylko owocowych drzew i krzewów, ale i rozmaitych gatunków ozdobnych, takich jak te, które oferuje nasza szkółka. Odpowiednio dobrane, dopasowane do rozmiaru i charakteru danego miejsca rośliny sprawiają, że każda przestrzeń może zyskać zupełnie nowe oblicze. Piękne, zadbane otoczenie przyczyni się do tego, że spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu będzie jeszcze przyjemniejsze.

Odkryj szeroki asortyment w naszej szkółce drzew i krzewów ozdobnych

Szukasz nowych, nietuzinkowych pomysłów na to, jak zagospodarować teren wokół domu? A może chcesz wprowadzić na swoją działkę eleganckie, zachwycające swym wyglądem rośliny? Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Wieczorek to miejsce, w którym czeka na Ciebie ogromny wybór wysokiej klasy sadzonek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wciąż powiększamy liczbę dostępnych gatunków. Dzięki temu sięgając po oferowane przez nas produkty, zrealizujesz każdy, nawet najbardziej śmiały projekt.

Szkółka krzewów i drzew ozdobnych

Drzewa i krzewy ozdobne dla wymagających

Niezwykle bogaty asortyment to nie jedyny powód, dla którego od lat cieszymy się dużym zaufaniem wciąż powracających do nas klientów. Zastanawiasz się, dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług szkółki drzew i krzewów ozdobnych Wieczorek? Jej ogromną zaletą jest także najwyższa jakość materiału szkółkarskiego. Doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat pracy w branży ogrodniczej, ale i zastosowanie nowych technologii w procesie produkcji roślin owocują powstaniem sadzonek, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych – z Nami znajdziesz idealne rośliny

Najlepszym sposobem na to, by przekonać się, jak wysokiej jakości produkty oferujemy, jest przyjazd do naszych punktów sprzedaży. Działają one na terenie miejscowości Kowala i Tczów. Podczas wizyty w szkółkach pomożemy Ci dobrać rodzaje drzew i krzewów ozdobnych idealnie pasujące do Twojego ogrodu lub działki.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas
ARANŻACJE OGRODÓW
Nie musisz samodzielnie planować doboru gatunkowego roślin, ustalać ich rozstawy czy wymierzać kształtów rabaty, zrobimy to sami!