Gwarancja Jakości Roślin
Drzewa i Krzewy Ozdobne
Aranżacje i Projekty Ogrodów

Sprawdź naszą ofertę aranżacji ogrodu przydomowego

Aby powstała gustowna aranżacja ogrodu przydomowego lub działki potrzebny jest nie tylko projekt, ale i znajomość gatunków roślin, krzewów i drzew, które mogą się w nim znaleźć. Nasza firma świadczy profesjonalną pomoc w zakresie urządzania tego rodzaju terenów zielonych – ciekawe pomysły i sprawdzone rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi – projektowanie ogrodów oraz ich wykonawstwo. Wiemy, jaką zieleń można posadzić, aby wypełnić przestrzeń w sposób dekoracyjny i użyteczny, a zarazem sprawić, że miejsce to będzie atrakcyjne przez cały rok. Niektóre rośliny można wykorzystać np. do stworzenia żywopłotu albo zdecydować się na zimozielone, które w swojej naturalnej kolorystyce będą się pięknie prezentować o każdej porze roku. Jeśli masz w planie urządzanie ogrodu, inspiracje możesz czerpać z naszej strony! Zobacz, co Ci się podoba, a my pomożemy Ci osiągnąć założony efekt!

Projektowanie i aranżacja ogrodu przydomowego

Estetyka takiego miejsca jak ogródek na działkach czy przydomowy jest ogromnie ważnym i jednym z podstawowych elementów przy projektowaniu. Wpływać będzie bowiem na Twoje samopoczucie – zapewne chcesz wypoczywać w otoczeniu pięknie skomponowanej zieleni. Może marzysz o oczku wodnym, stylowym skalniaku, ukwieconym dywanie, wiecznie zielonym zagajniku albo oazie stworzonej z różnorodnych gatunków krzewów? Nasza firma jest po to, aby spełnić Twoje oczekiwania w zakresie urządzania wyjątkowego miejsca na działce lub przy domu, w którym zawsze chętnie spędzisz czas sam lub z bliskimi. • korzeniowe, • kłączowe, • rozłogowe, • bulwiaste i cebulowe.
Aranżacja ogrodu Radom i okolice
Jak wykonujemy ogród? Inspiracje czerpiemy z różnych trendów lub wykonujemy go zgodnie z projektem klienta. Drugą opcję zawsze poprzedza rozmowa ze zleceniodawcą. Zależy nam na tym, aby poznać jego upodobania w zakresie zieleni, wymagania oraz miejsce, w jakim ma powstać realizacja. Na podstawie tych informacji wiemy, jak dobrać rośliny czy ustalić optymalne dla tej przestrzeni rozwiązania. Poznając Twoje oczekiwania, łatwiej nam będzie zaprojektować zielony zakątek.

Ważne jest także to, aby aranżacja ogrodów była dopasowana do konkretnego terenu. Roślinność jest żywym organizmem i dlatego powinna harmonizować nie tylko z otaczającymi ją budynkami, ale również warunkami klimatycznymi oraz właściwościami gleby, na jakiej mamy ją posadzić. Pod uwagę bierzemy więc m.in. ukształtowanie działki, wilgotność, dostęp promieni słonecznych, usytuowanie względem kierunków świata.

Proponowane projektowanie ogrodów to również wykorzystywanie fachowej wiedzy o gatunkach roślin, ich wymogach stanowiskowych, terminach nasadzeń czy prawidłowej pielęgnacji.

Powierz nam projekt aranżacji swojego ogrodu przydomowego!

Na swoim koncie mamy już różne aranżacje ogrodowe, w tym działek, które mogą posłużyć za inspiracje. Realizujemy pomysły nie tylko klientów indywidualnych, ale także firm czy instytucji. Przygotowujemy je w klimacie m.in. nowoczesnym, japońskim, śródziemnomorskim, wiejskim, leśnym. Nie mamy też problemu, aby połączyć różne style w jednym projekcie. Spełniająca oczekiwania klientów aranżacja ogrodu przydomowego czy działek to cel, który przyświeca nam za każdym razem, kiedy podejmujemy się kolejnego zlecenia.

Masz ogródek? Przedstawione na stronie aranżacje wpisują się w Twoje oczekiwania? Zapraszamy do kontaktu! Powierz nam projekt ogrodu i jego urządzanie!

ARANŻACJE OGRODÓW
Nie musisz samodzielnie planować doboru gatunkowego roślin, ustalać ich rozstawy czy wymierzać kształtów rabaty, zrobimy to sami!
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas